Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:24

Головна » 2019 » Лютий » 4 » Поліцейські Бахмута провели зустріч з місцевими лігівцями
Поліцейські Бахмута провели зустріч з місцевими лігівцями

Профорієнтаційну інформаційну кампанію про вищі навчальні заклади системи МВС України поліція разом із лігівцями розпочала восени. Інформацію необхідно надати старшокласникам Бахмутських загальноосвітніх закладів своєчасно, щоб школярі мали час на вивчення сайтів та умов вступу.

На початку лютого відбулася зустріч співробітників поліції з членами Бахмутської ланки Ліги Майбутніх Поліцейських. Мета зустрічі – розробка спільних дієвих заходів щодо патріотичного виховання молоді та профорієнтації серед учнів випускних класів. На зустрічі поліцейські сектору кадрового забезпечення разом з юнаками "Ліги Майбутніх Поліцейських"(старшокласниками Бахмутського НВК № 11) та курсантами вишів МВС домовились разом продовжувати профорієнтаційну роботу серед школярів навчальних закладів м. Бахмут.

Правильний вибір професії - це моральне задоволення, висока самооцінка. Вибір професії - точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. На зустрічах із правоохоронцями та лігівцями учні старших класів отримають вичерпну інформацію про всі юридичні вищі та навчальні заклади системи МВС України, про порядок вступу до них, про особливості та переваги навчання.

Переглядів: 112 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »