Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:58

Головна » 2019 » Квітень » 3 » Пора канікул, пора здоров’я
Пора канікул, пора здоров’я

Весна - пора канікул, сонячних днів і подорожей, радості, веселощів і дзвінкого дитячого сміху. Весна – час пробудження, час оновлення. Весна – час здоров’я! Незважаючи на канікули, бібліотекарі Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Марина Важинська збирають у гості своїх маленьких читачів, аби нагадати їм, що рух – це здоров’я і саме тому форматом зустрічі стала рухома вікторина.

Захід складався з декількох етапів. І етап – вікторина "Цінуй здоров’я". Команди отримували набір літер, кожен учасник обирав собі літеру. Бібліотекарі ставили питання, відповіді на які учні складали зі своїх літер, рухаючись на відповідне місце. ІІ етап – квест-пазл. Відповідаючи на каверзні питання бібліотекарів, учні отримували частинки пазла і на швидкість його збирали. Учні проявили себе активними та ерудованими учасниками. Вони вірно відповіли на питання вікторини, тим самим досягли успіху у цій справі.

Але на цьому робота бібліотекарів Бахмутського НВК № 11 на весняних канікулах не завершилась. Ми піклуємось про безпеку наших вихованців, саме тому на базі бібліотеки НВК проводились Інформаційні 5-ти хвилинки до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки. Бібліотекар НВК Інесса Заворотня інформувала учнів про небезпеку мін та вибухових залишків війни (ВЗВ). Інформація надається за допомогою повчальних історій про вигаданих персонажів, за допомогою яких учні дізнаються про вплив мін та ВЗВ, ознаки їх присутності та безпеку життєдіяльності у середовищі забрудненому мінами та ВЗВ.

Бібліотекарі Бахмутського НВК № 11 ще раз наголошують, що канікули – це не тільки час відпочинку, а також вільний час для читання улюблених книжок і творчості.

Переглядів: 123 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »