Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:07

Головна » 2019 » Вересень » 27 » Посвята в читачі першокласників Бахмутського НВК № 11
Посвята в читачі першокласників Бахмутського НВК № 11

Можна довго розповідати про важливість книги в житті людини. Про це знають всі: дорослі, діти, навіть молодші школярі, які ще тільки вчаться читати. Саме для них, для учнів 1-х класів, у Бахмутському НВК № 11 були проведені їх перші в житті бібліотечні уроки, які проходили під гаслом «Бібліотека – країна книжок».

Під час цих уроків бібліотекар НВК Марина Важинська знайомила учнів із бібліотекою, правилами поведінки в бібліотеці;  за допомогою ігор та вікторин учила спілкуванню з  книгою та гігієною читання, зачитала правила поводження з книгою, а учні 1 класу в день посвяти в читачі, запам`ятали, як треба любити і поводитися з книгою і дали урочисту обіцянку:
- цінувати книгу - джерело знань;
- берегти книги, охайно з ними поводитися;
- не робити на книгах поміток, не малювати, сторінки не загортати;
- своєчасно повертати книги до бібліотеки.

І на завершення Марина Важинська побажала учням бути активними читачами бібліотеки, щоб книги стали вашими друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо Ви багато читатимете - станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати - щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник - книга.

Переглядів: 183 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »