Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:53

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Право на вільний вибір. Формування цілісного характеру молоді.
Право на вільний вибір. Формування цілісного характеру молоді.

Із метою показати учням шляхи формування цільного характеру, формулювання поняття про життєві цінності та їхнє значення у правильному життєвому виборі, виховання найкращих людських якостей: взаємоповаги, дружби, толерантності учні 11-А взяли участь у засіданні круглого столу, темою якого є «Право на вільний вибір», який підготувала для них  класний керівник Ольга Панчук.

Учні виконували завдання  «У пошуках позитивних рис», «Як розпорядитися своїм життям?»,  відповідали на питання «Що заважає нам робити правильний вибір?», «Що необхідно для того, щоб зробити правильний вибір?»

Класний керівник зауважила, що у реальному житті неможливо відмінити наслідки раніше прийнятого рішення, що завжди будуть обмежені час, сили, вибір можливостей, гроші, інтерес, тому не можна скористатися відразу всіма можливостями, за все, вибране для себе, ви змушені платити якусь ціну, і в багатьох випадках вона буде вищою, ніж ви передбачали. І якщо ми не будемо мудрими в розподілі наших життєвих ресурсів, то можемо так і не реалізувати свій потенціал. Тому учні поставили собі важливі питання і замислилися над серйозними речами у житті.

Також учні обговорили  правила поведінки у класі, які б вони хотіли ввести у себе в колективі, не маючи  права вживати частку «не».

Класний керівник у кінці заходу запропонувала учням переглянути короткий документальний фільм «Міст», який змусив одинадцятикласників замислитися над питанням вибору у житті.

Учні дізналися про якості і вчинки , які визначають цілісну особистість, навчилися розрізняти вчинки, які відповідають «Золотому правилу»: «Стався до людей так, як ти хотів би, щоб люди ставились до тебе».

Бажаємо усім обирати  лише правильний вибір у житті!

Переглядів: 213 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »