Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:11

Головна » 2017 » Грудень » 12 » Правове виховання учнів Бахмутського НВК № 11
Правове виховання учнів Бахмутського НВК № 11

Протягом     в НВК № 11 проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Всі тематичні заходи були присвячені дитячим правам та обов’язкам та мали за мету підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань, розвиток юридичного мислення, розуміння ролі права у суспільстві.  В цей час учні мають можливість поглибити свої знання  правової тематики з метою становлення вільних, відповідальних та гідних громадян України.

Під час Тижня правових знань у школі відбулися різноманітні заходи для учнів, які готували не лише вчителі правознавства, але й інші педагоги, а також учнівський парламент.

Для учнів початкових класів пройшли інформаційні хвилини «Школа як громада», старших класів «Забезпечення права на освіту», «Дотримання прав людини в Україні».

Учні  7-х класів представили змістовні виступи агітбригад. Вони агітували знати свої права та виконувати свої обов’язки.  Учні цитували  Конвенцію ООН про права дитини та закликали бути доброзичливимм, людяними, тактовними та відповідальними.

На базі шкільної бібліотеки діяла  правова експозиція з нагоди проголошення  Загальної декларації прав людини та громадянина.

Класні керівники 5-8 класів провели виховні години з питань роз’яснення основних положень чинного законодавства та його застосування в Україні: «Знай та поважай права», «Твоє дозвілля: мораль і право», «Закон і ми» , «Європейський  вибір  України» , «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності», “Права дитини. Сучасна ситуація в Україні»; “Основні права, свободи і обов’язки громадян України» з переглядом мультимедійних презентацій «Добре знай свої права».

Класні керівники 9- 11 класів для своїх вихованців провели лекції, виховні години, відеолекторії з питань пропаганди здорового способу життя, протидії торгівлі людьми: «Закон і ми» , «Європейський  вибір  України» , «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності», «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні»; «Основні права, свободи і обов’язки громадян України».

Матвій Гулідов, президент учнівського самоврядування НВК, прийняв участь у міській правовій грі «Проектуємо своє завтра» та посів перше місце.

Група учнів НВК також створили проект, присвячений проблемі насилля над дітьми у сім’ї та будуть представяти його під час учнівсько-студентського форуму «Як реалізуються права людини у нашому місті».

Учні активно висловлювали свої погляди, демонстрували громадянську позиції та долучалися до творчих проектів.

Переглядів: 236 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »