Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:38

Головна » 2019 » Грудень » 23 » Правові заходи для учнів Бахмутського НВК № 11
Правові заходи для учнів Бахмутського НВК № 11

У 6-А класі Бахмутського НВК № 11 пройшов захід до міжнародного дня захисту прав людини у рамках Місячника права. Класний керівник Анжеліка Мінасян ознайомила присутніх школярів із Загальною декларацією прав людини, підкреслила її значення в житті сучасної людини. Учителька звернула увагу учнів на те, що загальна декларація прав людини - важливий і корисний документ, але в ньому говориться про людей загалом - і жодного слова про дітей. Діти потребують особливої уваги й захисту з боку держави.

Учитель разом із помічниками провела «Казкову правову вікторину» і на прикладі героїв відомих казок запропонувала учням розглянути статті Конвенції про права дитини і визначити, яке право, визначене Конвенцією про права дитини, було порушено стосовно цього героя. Учні розібрали 6 різних ситуацій, зробили певні висновки.

Учні разом дійшли до висновку, що від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

Для учнів 5 - Б класу відбувся виховний захід з елементами гри «Правовий вернісаж». Метою цього заходу було формування бажання учнів вивчати Конвенцію ООН про права дитини та поширити правові знання школярів. Дивлячись виставу «Ви не маєте права», учні висловлювали свої думки, називали права героїні, які були порушені по відношенню до неї у виставі.

П’ятикласники активно брали участь у грі «Права та обов’язки», разом із класним керівником Мариною Заборщіковою виконували вправу «Що таке добре, що таке погане», дивилися презентацію «Діти мають право». Отже, на цьому виховному закладі учні ще раз згадали, про те, які права має кожна дитина та про діяльність міжнародної організації – Комісії з прав дитини.

Переглядів: 64 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »