Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 30.09.2020, 06:07

Головна » 2020 » Червень » 16 » Проєкт «МедіаHUB» Бахмутського НВК № 11 - переможець міського конкурсу Інститутів Громадянського Суспільства-2020

Третій рік поспіль Бахмутська міська рада проводить конкурс проєктів для громадських організацій. У цьому році за підтримки місцевої влади буде реалізовано 11 проєктів.

На реалізацію конкурсних пропозицій з бюджету виділено 130 000 грн. Були підтримані ініціативи, які впливають на якісні зміни життя громади.

Це проєкти, спрямовані на розвиток національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розвиток краєзнавчої роботи, екологічної безпеки, підтримку дітей ветеранів АТО, підтримку осіб з інвалідністю, пропаганду здорового способу життя. Серед переможців - проєкт «МедіаHUB» ГО «Бахмутський міський фонд захисту дітей» «Мрія», який буде реалізований на базі Бахмутського НВК № 11. Керівник проєкту – Наталя Дроздова, автори проекту - Олена Подопригора, Ірина Махник.

На базі Бахмутського НВК № 11 за підтримки громадської організації «Докудейз» було створено власний кіноклуб медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж» у рамках всеукраїнського проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів за реформи», який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини, а також націлений на співпрацю й розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства.

Створення мультифункційного простору «МедіаHUB» дозволить організовувати зустрічі людей різних поколінь, дасть можливість школярам переглядати та обговорювати фільми, які підіймають важливі суспільні проблеми сучасності, обговорювати спільні проекти, вирішувати соціально-значущі проблеми, а у вільний час – спілкуватися, грати в настільні ігри, відпочивати.

Переглядів: 75 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2020  »