Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:39

Головна » 2017 » Січень » 29 » Проект «Територія доброти» - переможець конкурсу міжрегіональних громадських ініціатив

«Територія доброти». Таку назву має проект, який став переможцем у конкурсі малих грантів,  організованому спілкою Української Молоді в Україні за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). У конкурсі міні – грантів узяли участь понад 20 слухачів тренінгів із проблеми «Активні методи роботи з дітьми та молоддю». Експертною комісією було розглянуто проекти та визначено переможців для отримання міні-грантів на реалізацію п’яти проектних пропозицій, серед яких і проект «Територія доброти», що розроблявся авторами – Оленою Лавренко, заступником директора з НМР (Бахмутський НВК№11), Інессою Боднарчук, заступником директора з ВР (Слов’янська ЗОШ№1). Педегогів-переможців конкурсу міжрегіональних громадських ініціатив запросили 21-22 січня до м. Чернігова на конференцію та робочу зустріч, у ході якої було презентовано проект «Територія доброти», підписано договір щодо строків реалізації запланованого та фінансування проекту на суму 700 $.

Працюючи над створенням проекту «Територія доброти», автори запланували заходи, спрямовані на розвиток моральних якостей особистості, здатної  сприймати  традиційні моральні цінності українців в особисту систему цінностей, через міжрегіональну співпрацю педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів м. Бахмута, Слов’янська, Харкова та Чернігова.

Переглядів: 213 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »