Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2020 » Лютий » 6 » Профорієнтаційна робота для учнів 1-5 класів в Бахмутському НВК № 11
Профорієнтаційна робота для учнів 1-5 класів в Бахмутському НВК № 11

У рамках місячника профоріентації, з метою поширити явлення учнів про професії людей, результатами праці яких найчастіше користуються у повсякденному житті; пояснити, що будь-яка професія важлива и потрібна; розвивати кругозір учнів, виховувати любов и шанобливе ставлення до праці. поглибити уявлення учнів про різноманітність професій, про важливість і значення кожної з них; розвивати допитливість, творчу фантазію, винахідливість, виховувати повагу до людей праці, працелюбність в Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів для учнів молодшої ланки «Світ професій моїх батьків».

Під час заходів «Людина - для професії чи професія - для людини», «Калейдоскоп професій», «Ринок сучасних професій», «Ким я хочу стати?», «Моє уявлення майбутньої професії» учні розповідали про професії своїх батьків та родичів, брали участь у брейн-рингах, вікторинах. Дуже було цікаво дізнатися про професії майбутнього, такі як наномедик, фермер – генний інженер, менеджер з продовження життя, спеціаліст зі збільшення пам'яті, космічний пілот, гід та архітектор, інженер з охорони клімату, співробітник кліматичної поліції.

До учнів 2-А класу (класний керівник Олена Задніпровська) завітав тато Поліни Шистки, Андрій Леонідович, який працює головою електролабораторії. Він розказав дітям про те, як їх лабораторія проводить високовольтні випробування електрообладнання так званої «зеленої енергії». А мама Мишка Ткаченка, Оксана Юріївна, викладач школи мистецтв м.Соледара, розповіла дітям, що треба робити, щоб навчитися грати на музичних інструментах.

В гостях у учнів 2-В классу (класний керівник Любов Голубова) була мама-стоматолог, Віра Володимирівна Салій. Стоматолог дала цінні поради дітям, як зберегти зуби здоровими. Класні керівники зауважили, що знайомство з професіями є відповідальною ланкою в плануванні життєвого шляху людини.

Правильно обрати професію – означає знайти своє місце в житті. Також на профорієнтаційних заходах учні розвивали свої професійні інтереси та наміри, розширювали та систематизували знання про сучасні професії. Також учнів закликали радіти своїм маленьким успіхам у танцях та спорті, шахах, у вивченні іноземної мови, в колекціонуванні монет, у мистецтві, у співі під гітару, і в нескінченно великій кількості інших інтересів, які окремо або всі разом зроблять світ навколо яскравішим, а самих - учнів цікавими і позитивними.

Переглядів: 32 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 3.0/1
«  Лютий 2020  »