Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:22

Головна » 2020 » Лютий » 19 » Пропаганда здорового способу життя в Бахмутському НВК № 11
Пропаганда здорового способу життя в Бахмутському НВК № 11

Із метою формування здорового способу життя, демонстрації шляхів підтримки та зміцнення здоров'я, усвідомлення важливості розвитку основних складових здоров’я педагог соціальний Бахмутського НВК № 11 Ольга Іванова провела для учнів початкових класів низку профілактичних занять «Твоє здоров'я - у твоїх руках».

Педагог соціальний звернула увагу учнів, що здоров'я – це не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а ще і стан повного фізичного, духовного й соціального благополуччя. Ольга Іванова розповіла учням про відомі в історії людства випадки, коли, завдяки ве¬ликій духовності та вірі, люди з надзвичайно важкими захворю¬ваннями чи травмами не тільки одужували, але й поверталися до активного життя. Під час заходів учні створювали модель здорової людини, дивилися мотиваційні відеоролики, складали асоціативні кущі, визначали чинники здорового способу життя та його складові, розгадували кросворди та виконували проєкти.

Педагог соціальний запевнила школярів, що здоров’я – це одна з головних умов досягнення успіху в житті, закликала берегти його, не витрачати даремно цей безцінний скарб, дарований Природою.

Переглядів: 35 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »