Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:06

Головна » 2018 » Червень » 1 » «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»
«Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»

Літо – це пора  розваг, відпочинку, загартування. 30 травня 2018 року відбулось урочисте відкриття пришкільного відпочинкового табору Бахмутського НВК № 11 «Посмішка» та пришкільного майданчику. Саме тут вихованці НВК зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного міста, спілкуватися,  змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості.

Зі словами привітання виступила начальник табору Ірина Варкінтін та педагог-організатор Наталя Полякова. Вони ознайомили дітей з планом роботи табору, розпорядком дня та оголосили перший конкурс на кращу емблему загону, кращу промовку та кращу стіннівку.

Всі учні були об’єднані в 7 загонів, з яких один загін з поглибленим вивченням англійської мови, координатором роботи яких стала вчитель англійської мови Елла Іонова. Загони вибрали собі командирів, також придумали девіз, емблему загону та емблему табору.

На завершення всі 200 учнів, відпочивальники табору «Посмішка» та пришкільного майданчику, склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.

Знайомство в загонах розпочалося з подорожі у країну гри, де діти ознайомилися з різноманітними іграми, вчилися бути відповідальними, справедливими, згуртованими, дружелюбними та відчувати себе одним колективом.

Бажаємо  дітям безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок у таборі, які  будуть  супроводжуватимуть їх упродовж усього літа!

Переглядів: 54 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »