Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 21.10.2018, 20:49

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Проведення Всеукраїнського «Уроку доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин у Бахмутському НВК № 11

У рамках Всесвітнього дня захисту тварин, що відзначається 4 жовтня, у Бахмутському НВК № 11 був проведений Всеукраїнський «Урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Заходи, присвячені Всесвітньому дню тварин, були ініційовані «БФ «Щаслива лапа» та підтриманні навчальним закладом. Учні та педагоги вкотре із задоволенням долучилися до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин, коли привертається увага до проблеми безпритульності та жорстокого ставлення людей до тварин діти .

За результатами проведення відповідних уроків Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано рекорд України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж дня», тож усі учасники уроків доброти стали рекордсменами та отримають підтверджуючі почесні сертифікати.

Також учні НВК у рамках проекту «Біоетика» долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». Діти назбирали для чотирилапих більше ніж 150 кг корму та крупи, ліки, іграшки, теплі речі, посуд та передали благодійну допомогу для стерилізації та вакцинації тварин міському товариству захисту тварин «Лада» у розмірі 2 500 тис. грн. Сподіваємось, що закладені з дитячих років добро, чесність, людяність, милосердя, відповідальність за свою громаду залишаться з дітьми на все життя.

Переглядів: 41 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »