Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:00

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Реалізація та забезпечення державних гарантій щодо соціального захисту дітей пільгових категорій у Бахмутському НВК № 11

Протягом 2018 – 2019 навчального року соціально – психологічною службою НВК №11 здійснюється залучення учнів пільгових категорій до позашкільної діяльності на базі школи та установ міста.

Метою є створення сприятливих умов для функціонування та всебічного розвитку дітей пільгових категорій. Учні НВК разом із практичним психологом Єлизаветою Киричок та педагогом соціальним Ольгою Івановою безкоштовно відвідують розважальний центр «Побєда» із метою перегляду кінострічок, театралізовані вистави та виставки у Народному домі імені Квірінга, МЦКіД імені Є.Мартинова.

Одним із напрямків роботи соціально-психологічної служби НВК є організація соціальної допомоги дітям, котрі позбавлені можливості дотримуватись повноцінного способу життя внаслідок вад фізичного розвитку. Через обмеження у спілкуванні, самообслуговуванні, пересуванні, розвиток цих дітей значною мірою залежить від задоволення їх потреб іншими людьми, а це становить багатогранний процес соціально-психологічної реабілітації.

Робота соціально – психологічної служби НВК №11 із метою реалізації забезпечення прав дітей пільгових категорій, можливості повноцінного соціального життя, активного включення до життєдіяльності колективу однолітків буде продовжуватись.

Переглядів: 97 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »