Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:37

Головна » 2019 » Лютий » 2 » Ремонт ремонтом, а таланти не сховати!
Ремонт ремонтом, а таланти не сховати!

У Бахмутському НВК № 11 «НВК має талант!» пройшов конкурс для обдарованої молоді та малюків. Компетентне журі в складі заступника директора з ВР Олени Подопригори, педагога-організатора Ірини Махник, старшокласників та членів учнівського самоврядування, представників Міністерства культури оцінювало виступи конкурсантів.

Глядачі і журі побачили цікаве дійство. Учні НВК представили вокальні та танцювальні номери, грали на музичних інструментах (саксофоні, скрипці, фортепіано (відеозаписи)), читали авторські вірші. Найбільше запам’ятались хіп-хоп у виконанні Яри Мохасін, виразне читання Родіона Кравченка, Олександри Михальченко та Дар’ї Касич, вокальні виступи дуету Здоровцової Антоніни та Каравацької Катерини, Дар’ї Нікітіної Олександри Барановської, Ксенії Чернухи, яскраві латино-американські танці. Зірочки східного танцю – Орина Савченко та Вікторія Місик із 5-А класу - влаштували справжнє шоу.

Також у НВК підростають майбутні художники. Учні Аріна Штепа, Аліна Ісаєва, Олександра Ламаш, Альона Петрашвілі представили свої малюнки, картини. На «біс» пройшов виступ учня 11-А классу Максима Корчистого – виразне читання поезії «Чорна людина»

Виступи були надзвичайним, глядачі затамовував іноді подих, обдаровані учні зачарували всіх. Захвату не було меж. Усі конкурсанти отримали димломи. А головною нагородою стали оплески, на які не скупилися глядачі, а також радісні посмішки.

Переглядів: 216 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 2.0/1
«  Лютий 2019  »