Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:39

Головна » 2019 » Червень » 2 » Рідна школо! Ми будем тебе пам’ятати, кожен день, кожен раз — все життя!
Рідна школо! Ми будем тебе пам’ятати, кожен день, кожен раз — все життя!

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. Уся школа радіє цьому дню, дню початку літніх канікул. Але для 39 хлопців та дівчат Бахмутського НВК № 11 це був день прощання з рідною школою та вчителями, відліком початку найбільшої зміни в житті.

Привіт із чарівної країни дитинства передали випускникам найменші мешканці шкільної родини  НВК- першокласники! Щоб одинадцятикласники завжди пам’ятали свої шкільні дні, першачки вручили кожному випускнику дитячі дзвіночки.

Випускники у своєму слові висловили найщирішу подяку  своїм класним керівникам та всім учителям за любов, турботу й піклування, за те, що вони підтримували, співчували, брали участь, розділяли  успіхи, невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід, приділяли увагу, вчили життю, роботі в команді, вірили в успіх своїх підопічних, велику подяку  самій світлій і радісній порі, яка зветься «Шкільні роки».

Зворушливо та тендітно закружляли випускники у шкільному прощальному вальсі. З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Світлана Василенко, яка побажала щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками життєвого шляху, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.

Майбутні першокласники, вихованці закладу дошкільної освіти № 52 «Веселка», подарували усім учням чутливий та ніжний танок «Лелеченька».
Благословити своїх дітей прийшли і батьки випускників. Також привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків  завітали заступник міського голови Вікторія Точена,   голова Піклувальної Ради НВК Вікторія Лещінер.

Випускники випустили у небо голубів та повітряні кульки, в які вклали усі свої мрії, бажання, спогади. Під рушниками випускники залишили святкову лінійку та відправились на останній у своєму житті шкільний урок.

Учні НВК  вже традиційно організували та взяли участь у Всеукраїнській  акції «Благодійність замість квітів». У рамках проведення акції   батьки та учні замість придбання квітів на свято Останнього дзвоника  передали  кошти  у сумі 12 200 грн. для порятунку життя  випускника НВК,  онкохворого Івана Лисенко.

Бажаємо усім учням сонячного літа та незабутніх канікул, а випускникам - вдалого вступу до вищих навчальних закладів! Ми віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!

Переглядів: 196 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »