Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:06

Головна » 2017 » Травень » 30 » Розпочалося справжнісіньке літо, відкрив свої двері і табір шкільний
Розпочалося справжнісіньке літо, відкрив свої двері і табір шкільний

30 травня 2017 року відбулось урочисте відкриття пришкільного табору Бахмутського НВК № 11 «Посмішка». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного міста.
        Зі словами привітання виступила начальник табору Ірина Варкінтін. Вона ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня та оголосила перший конкурс на кращу емблему загону, кращу промовку та кращу стіннівку.
Всі учні були об’єднані в 6 загонів, з яких два загони з поглибленим вивченням англійської мови, координатором роботи яких стала вчитель англійської мови Сергій Гришко. Загони вибрали собі командирів, також придумали девіз, емблему загону та емблему табору.
        На завершення всі 175 учнів, відпочивальники табору «Посмішка», склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.
Знайомство в загонах розпочалося з подорожі у країну гри, де діти ознайомилися з різноманітними іграми, вчилися бути відповідальними, справедливими, згуртованими, дружелюбними та відчувати себе одним колективом.
       Бажаємо  дітлахам безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок у таборі, які  будуть  супроводжуватимуть їх упродовж усього літа!

Переглядів: 221 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »