Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:08

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Shakespeare lives in language
Shakespeare lives in language

Як відомо, 23 квітня, за пропозицією Організації об’єднаних націй, відзначається день англійської мови. Дату обрали за днем народження Вільяма Шекспіра, найвідомішого з британських «майстрів пера». За життя Шекспіра його твори зібрані не були - окремо друкувались поеми, деякі п'єси, збірник сонетів і лише по смерті драматурга зусиллями його друзів-акторів вийшло перше повне видання його творів, до якого увійшло 36 п'єс. Сьогодні, більш ніж через 450 років після його смерті, Вільям Шекспір сприймається як геній світового масштабу.

Саме тому для учнів 9-11-х  Бахмутського НВК №11 були проведені інтегровані уроки вчителем англійської мови Веронікою Моїсєєвою та бібліотекарем Інессою Заворотнєю. На початку уроку Інесса Заворотня продемонструвала книжки Вільяма Шекспіра, які знаходяться у шкільній бібліотеці та розповіла цікаві факти з життя видатного драматурга.

Англійською мовою учні передивилися відеоролики про такі геніальні трагедії Вільяма Шекспіра як «Гамлет» (англ. The Tragical Historie of Hamlet, Prince of Denmarke)  та «Ромео і Джульєтта» (англ. «Romeo and Juliet»), які вони вивчали на уроках літератури. А також вони познайомилися з досі їм невідомими п’єсами Шекспіра як «Макбет» (англ. Macbeth) та «Буря» (англ. the Tempest).

Після перегляду відеороликів Вероніка Моїсєєва запропонувала учням здогадатися, яка з наведених цитат англійською мовою найбільш вдало відображає головну ідею трагедій «Гамлет», «Ромео і Джульетта» та «Макбет».

Учитель та бібліотекар звернули увагу на те, що такі часто вживані вирази, як «кохання з першого погляду», «любов сліпа» походять саме із трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта», де автор уперше використовує фрази «to fall in love», «love at first sight», «love is blind». Неможливо не згадати усім відомий вираз «бути чи не бути», який є ключовим питанням Гамлета  «to be or not to be: that is the question».

Варто підкреслити, що учні НВК дуже розумні та кмітливі, вони вільно володіють англійською мовою та мають гарний смак, щодо вибору літератури.

Переглядів: 118 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »