Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:46

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Що ти знаєш про «Halloween»?
Що ти знаєш про «Halloween»?

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада відзначається «Halloween» - найзагадковіше свято , коли духи виходять на землю і спілкуються з людьми.

Бібліотекарі Бахмутського НВК № 11  розповіли учням про історію виникнення свята «Halloween»  та показали відеоролик  «Halloween party rules». Учні дізналися, що це язичницьке свято відзначали в ніч на 31 жовтня в XIV-XV століттях в Ірландії та Шотландії. Пізніше він прийшов до Англії, де вірили в привидів і нечисту силу. На початку XIX століття «Halloween»  стали відзначати в США, а в кінці 20 століття - в Україні. «Halloween»  означає «священна (праведна) ніч». Якщо за старих часів язичники свято вірили в нього, то зараз це свято більше схоже на маскарад із традиційними іграми і частуваннями.

Познайомившись з історією, традиціями і ритуалами свята «Halloween», учні були запрошені на майстер-клас із виготовлення заклади- нок «Scary bookmarks» (Закладки-страшилки).

Зустріч у бібліотеці пройшла  весело, захоплююче, а головне, з користю:  діти залишили  бібліотеку із закладинами для своїх книжок.

Учителі англійської мови також приєдналися до святкування цього містичного свята. Інна Астапова провела для своїх учнів цікаві та захоплюючі хеловінські уроки. Діти гралися, співали традиційні пісні та демонстрували підготовлені презентації.

Діти були у захваті від проведених заходів, бо Хеловін – це гарна нагода у цікавій формі навчитися  культурі, звичаям та мові англомовних країн.

Переглядів: 250 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »