Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:16

Головна » 2018 » Березень » 13 » Школа новаторства
Школа новаторства

«Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей».  Під таким гаслом 13 березня 2018 року на базі Бахмутсього НВК№11було проведено чергове засідання секції заступників директорів із НВР обласної школи новаторства керівних кадрів із проблеми «Компетентнісний підхід як чинник  модернізації освітнього процесу».

Розпочалося засідання з привітання методиста відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО Ганни Щербиніної.

Директор Бахмутського НВК Світлана Василенко презентувала систему роботи педагогів із упровадження компетентнісного підходу в освітній процес закладу.

З метою підвищення професійної компетентності заступників директорів з НВР Ганна Щербиніна провела міні-лекцію з теми «Компетентнісно зорієнтований підхід до навчання – відповідь на вимоги часу», в якій розглянула питання  щодо впровадження в освітній процес компетентнісного навчання, визначила специфічні особливості застосування компетентнісного підходу в сучасному освітньому процесі.

У другій частині засідання учасники секції відвідали уроки з елементами компетентнісного навчання, а саме: інтегрований урок математики та предмету «Навколишній світ» у 1-Б класі з теми «Залежність результату вимірювання величини від міри» (учитель Наталя Савченко); бінарний урок-дослідження з української мови та української літератури у 6-Б класі з теми «Поняття щастя на тлі вивчення  творчості письменника С. Чернілевського «Теплота родинного інтиму». Розвиток зв’язного мовлення. Твір-роздум на основі особистих вражень шляхом складання матриці твору» (учителі Альона Жукова-Якубчак, Ангеліна Алексєєнко);  мета-урок інформатики та географії в 10-Б класі з теми «Побудова лінійних алгоритмів та їх реалізація в програмах (проектах) із інформатики та географії» (учителі Ірина Захарова, Олена Друпп).

Працюючи в групах, учасники обласної школи новаторства керівних кадрів проаналізували відвідані уроки, виявили компетентності, на розвиток яких була спрямована діяльність учителів.

У ході рефлексії присутні висловили щиру подяку керівнику школи новаторства керівних кадрів, методисту відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО Ганні Щербиніній за надання можливості підвищувати професійну компетентність заступників директорів з НВР; директору Бахмутського НВК Світлані Василенко за теплий прийом та якісну організацію заходу.

Переглядів: 172 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »