Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:59

Головна » 2018 » Листопад » 24 » Шукаючи Європу, знайшли Україну!
Шукаючи Європу, знайшли Україну!

Із метою вшанування патріотизму та мужності українців, які не побоялись встати на захист демократії, борців за права та національну гордість у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів з відзначення Дня Гідності і Свободи. Виховні заходи «Назустріч свободі», «Шлях гідності», «Дбаємо про сьогодні», «Спогади про майдан», які пройшли у НВК були присвячені народженню новітньої історії України.

Учні вирушили у віртуальну екскурсію «Майдан:деталі» та ознайомилися з експозиціями та артифактами, які розповідають про історію майдана та революції Гідності. Старшокласники НВК на годинах історичної пам’яті подивилися та обговорили кінострічки «Зима у вогні: боротьба України за свободу», «Усе палає», «Зима, що нас змінила», зробили висновки та ще раз впевнилися, що ніщо не взмозі зупинити український народ на шляху до свободи, гідності та європейськості. У навчальних кабінетах пройшли літературні виставки «Навіки слава Україні – героям слава на віки!».

Для членів клубу «Правознавець» було організовано круглий стіл «Революція Гідності - шлях до євроінтеграції», під час якого вихованці клубу ще раз зачитали історичну довідку, обговорили поняття свобода, гідність та їх значення для кожного українця, формували активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів. Вихованці клубу також обговорили шляхи виходу із політичної кризи країни, У своїй дискусії учасники круглого столу звернули увагу на основні права та свободи людини, які були порушені в дні революції та призвели до трагічних подій в нашій державі. Учні детально зупинились на "диктаторських законах" 16 січня, які безпосередньо стали причиною неповернення до мирного вирішення вимог мітингувальників.

На єдиному уроці-реквіємі «Шукаючи Європу, знайшли Україну» учні формували розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни, вчилися ціннісно ставитися до демократичних свобод, закріплених Конституцією України, усвідомлювали цінності людського життя, слухали поезію та пісні, присвячені даній тематиці, виготовлювали листівки , дивилися відеоматеріали хроніки подій Євромайдану, слухали музичні композиції про Україну та боротьбу українського народу, пісні-реквієми за загиблими героями Євромайдану.

Під час виховних годин учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська, хто загинув за свою країну, за свій народ, за свободу, за суверенність. Також учні НВК взяли участь у міському заході щодо відзначення Дня Гідності і Свободи на центральній площі Бахмута.

Переглядів: 37 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »