Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:40

Головна » 2017 » Лютий » 5 » Системна робота в Бахмутському НВК № 11 щодо створення та збереження умов для здобуття повної середньої освіти дітьми та підлітками шкіл

Із метою забезпечення всеобучу неповнолітніх, активізації роботи з учнями, схильними до пропусків занять, пропаганди серед учнівської молоді престижу освіти, мотивації до навчання з 11.01.2017 у НВК  проводиться Місячник всеобучу.

Було перевірено дані та узагальнені матеріалів щодо місця навчання дітей шкільного віку, які мешкають у мікрорайоні НВК;

Щоденно забезпечується дієвий контроль за відвідуванням учнями навчальних занять, проводяться заходи щодо профілактики порушень дисципліни, запізнень на уроки. Із учнями, що схильні до пропусків занять без поважних причин та їх батьками, організовано профілактичну роботу.

Члени Ліги майбутніх поліцейських вже давно стали активними помічниками поліції, вони тісно співпрацюють і проводять різноманітні заходи. Поліцейські ювенальної превенціїї, Віталій Микита та Дмитро Пономаренко, разом з членами Ліги майбутніх поліцейських постійно проводять  лекції на правову тематику.

Під час  таких зустрічей учні мають змогу отримати інформацію про юридичну відповідальність від правоохоронців. Про покарання неповнолітніх розповіли й члени «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських». Основну увагу правоохоронці приділяють відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, вони розповідають учням, що кримінальну та адміністративну відповідальність можуть нести діти у віці від 14 до 18 років. Крім того, майже у всіх випадках, відповідальність до 18 років за дітей несуть їхні батьки. Після таких лекцій кожен учень робить для себе певні висновки та отримує необхідну інформацію в сфері правового виховання.  Під час Місячника поліцейські ювенальної превенції були запрошені на батьківські збори 6-Г, 7-В, 8-В класів з лекціями для батьків.

Протягом місячника проведено заходи, спрямовані на формування навчальних навичок самоосвітньої діяльності учнів, виховання поняття значущості інтелектуальних здібностей для практичної діяльності та майбутнього самовизначення учнів.

Питання про стан виховної роботи з дітьми, які виховуються в сім’ях, що потребують підвищеної педагогічної уваги, розглянуто на методичному об’єднанні класних керівників, надані рекомендації щодо проведення роботи з цього напряму; проаналізовано стан виконання учнями правил внутрішнього розпорядку, проведені рейди «Шкільна форма», «Запізнення учнів на заняття. Причини та наслідки», «Дотримання правил для учнів. Дисципліна на уроках», підсумки яких обговорені на засіданні ради командирів, нараді класних керівників.

Переглядів: 197 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »