Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:12

Головна » 2019 » Липень » 2 » Сміливо йдіть, дорослі наші діти, в шляхи життєві від шкільних порогів!
Сміливо йдіть, дорослі наші діти, в шляхи життєві від шкільних порогів!

Ось і настав цей незвичайний, святковий, радісний день, день розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Залишились позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка.

Радісно розправили крила і лишили такі рідні місця, де пролетіло 11 трепетних, неповторних років    випускників Бахмутського НВК № 11.

На  урочистій педраді проводили  у велике життя 2018-2019 н. р., учнів 11-А класу, ліцейного класу із поглибленим вивченням англійської мови та учнів11-Б ліцейного класу математично-інформаційного профілю,  серед яких лідери учнівського самоврядування школи, переможці міських та обласних олімпіад, члени МАН та ГО «Ліга майбутніх поліцейських», спортсмени, артисти, члени шкільного клубу КВК.

Директор НВК, Світлана Василенко, побажала випускникам щасливого майбутнього,  щедрого на щиру любов і вірну дружбу!
Урочисто були вручені атестати з відзнакою та золоті медалі Ірині Меженній та Вероніці Девинській.

Від імені перших вчителів до випускників звернулися Світлана Полєнова та Світлана Новиченко.  «Класні мами»,  які дали випускникам такий важливий поштовх в життя, вклавши найцінніше і потрібне, Марина Чурсіна та Елла Іонова, побажали своїм дітям  зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, допоможе обійти всі невдачі, перешкоди, йди тільки вперед і ніколи не відступати.

Головні винуватці свята у своєму слові подякували вчителям та школі, за те, що  навчили їх бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними, навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери!

Батьки випускників вручили своїм дітям  факел життя як символ любові, віри в них, надії на них, щоб вони несли його по життю, дерзали та запалювали свої зірки. Та побажали, щоб  вогонь зігрівав їхні душі і висвітлює їм шлях - шлях у доросле життя!

Школа з честю виконала свою високу місію – долучила випускників до джерел знань і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила гордість за велич України.

Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень. Новий день покаже, як повернулись дороги сьогоднішніх випускників, але відомо точно, що ті найсильніші, які подолали непростий шлях і дійшли до кінця, збережуть у своїх серцях гармонію науки і любові до коханої школи і вчителів, які ввели їх в світ знань!

Переглядів: 91 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2019  »