Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 30.09.2020, 05:45

Головна » 2020 » Серпень » 1 » Сміливо йдіть, дорослі наші діти, в шляхи життєві від шкільних порогів!
Сміливо йдіть, дорослі наші діти, в шляхи життєві від шкільних порогів!

Ось і настав цей незвичайний, святковий, радісний день, день розставання зі школою, рідними затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Залишились позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвоника.

Радісно розправили крила і лишили такі рідні місця, де пролетіло 11 трепетних, неповторних років, 55 випускників Бахмутського НВК № 11.

На урочистому святі лунали привітання для учнів 11-А класу, ліцейного класу іноземної філології та історичного напрямку, та учнів 11-Б, ліцейного класу інформаційно-математичного напрямку, серед яких лідери учнівського самоврядування школи, переможці міських та обласних олімпіад, члени МАН та ГО «Ліга майбутніх поліцейських», спортсмени та артисти.

В.о. директора НВК, Анна Жовта, побажала випускникам щасливого майбутнього, щедрого на щиру любов і вірну дружбу.

Урочисто були вручені атестати з відзнакою та золоті медалі Семену Косяку, Катерині Каравацькій, Єлизаветі Агаповій, срібну медаль отримала Антоніна Здоровцова.

Від імені перших вчителів до випускників звернулася Оксана Корнєєва. «Класні мами», які дали для випускників такий важливий поштовх в життя, вклавши у них найцінніше, Світлана Квасникова та Лариса Коміна, побажали своїм дітям зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе отримати улюблену професію, допоможе обійти всі невдачі, перешкоди, йти лише вперед і ніколи не відступати.

Головні винуватці свята у своєму слові подякували вчителям та школі, за те, що навчили їх бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними, навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери!

Школа з честю виконала свою високу місію – долучила випускників до джерел знань і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила гордість за велич України.

Переглядів: 130 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2020  »