Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:11

Головна » 2019 » Квітень » 9 » Соціальний захист учнів Бахмутського НВК № 11
Соціальний захист учнів Бахмутського НВК № 11

Соціальний захист, як одне з першочергових завдань в роботі соціального педагога у навчальному закладі, передбачає захист прав та інтересів дітей, які потребують допомоги держави.

Тому соціальний педагог Бахмутського НВК № 11 Ольга Іванова виконує низку соціально-педагогічних завдань, в тому числі здійснює допомогу в реалізації права на безкоштовне оздоровлення відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». У своїй роботі соціальний педагог керується нормативними документами щодо соціального захисту дитини та охорони дитинства: Законом України «Про охорону дитинства», Конвенцією з прав дитини, Національною програмою «Діти України» та іншими відповідними нормативними документами МОН України й усіх ланок органів управління освітою.

Завдяки налагодженій співпраці Управління освіти Бахмутської міської ради з Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради протягом року діти пільгових категорій мають можливість безкоштовно відпочити в державних оздоровчих таборах Всеукраїнського рівня. Так, учні Бахмутського НВК № 11 Олена Плавшук та Данііл Ільїн були направлені на оздоровлення та відпочинок на II зміну до ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Перебування в оздоровчому таборі дарує дітям радість і незабутні враження, а батьки учнів дуже вдячні за можливість оздоровити своїх дітей.

Переглядів: 120 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2019  »