Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:45

Головна » 2020 » Січень » 25 » Співпраця Бахмутського НВК № 11 з Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Згідно комплексного плану сумісних заходів у Бахмутському НВК № 11 фахівцем Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Стебаєвою разом із практичним психологом Єлизаветою Киричок була проведена виховна година з учнями 9-Б класу (класний керівник Альона Жукова-Якубчак) на тему «СНІД: небезпека та профілактика» з метою формування у молоді всіх необхідних знань, щоб вберегти себе та своїх близьких від захворювання.

Під час зустрічі підлітки відповідали на питання про хворобу, вчилися бути толерантними з людьми з ВІЛ, виконували вправу «Факти та міфи», розгадували кросворд. Учні ще раз обговорили шляхи інфікування людини, особливу увагу приділили методам профілактики ВІЛу. Під час заходу панувала дружня атмосфера, учні брали активну участь у обговоренні питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні. Фахівець соціальної служби поширила пам’ятки безпеки та зробила акцент на тому, що слабка поінформованість людей про шляхи передачі інфекції - це основна причина високих темпів поширення хвороби. Слід пам’ятати, що захворювання СНІД стосується кожного. Легковажність і необачність може призвести до трагічних наслідків!

Переглядів: 47 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »