Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 03:37

Головна » 2018 » Грудень » 9 » Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках
Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках

З метою сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукання учнів до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробудження національної самосвідомісті, викликати почуття захоплення і гордості подвигами українських людей, здійсненними в роки війни і в мирний часу Бахмутському НВК № 11 відзначили День Збройних сил України.

До учнів НВК завітав військовослужбовець 54 окремої механізованої бригади Олександр Сергійович Прохорович. Протягом зустрічі учні разом із військовим згадали героїчну історію нашої держави, згадали імена людей, які, не шкодуючи власного життя, захищали рідну землю. Він наголосив, що служити в армії - справа честі та обов'язку. На зустрічі з військовим було обговорено роль і призначення національного війська – служити українському народові.

Олександр Сергійович зазначив, що українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв Небесної сотні, які віддали свої життя, відстоюючи європейський вибір нашої держави, воїнів української армії, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи цілісність і незалежність України.

Щастя, здоров'я, тиші і миру тобі, дорогий наш захисник! Спасибі тобі за те, що ти є у нас

Переглядів: 43 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »