Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 19:58

Головна » 2018 » Травень » 4 » Спортивні мовознавці Бахмутського НВК № 11
Спортивні мовознавці Бахмутського НВК № 11

Основа школи - це урок. І саме урок повинен бути таким, щоб міг би схвилювати дитячі серця, збагатити особистість духовно. Здійснюючи освітній процес, необхідно спиратися не лише на традиційну методику, а й шукати нові підходи до розв’язання завдань, поставлених сьогоденням.

Пошуки шляхів удосконалення системи освіти в початковій школі привели до відродження такого методичного явища, як інтеграція навчання.. Актуальність ідеї інтегрованого навчання в тому, що вона є оптимальною для сучасного етапу розвитку НУШ. Так, зокрема, молоді вчителі Бахмутського НВК№11  Вероніка Моїсєєва та Олександра Кунченко провели інтегрований урок англійської мови та фізичної культури у 3-В класі на тему «Ми молоді олімпійці, тому можемо спілкуватися англійською мовою, виконуючи фізичні вправи». Під час інтегрованого уроку учні виконували шикування, проводили розминку та грали в ігри. Не дивлячись на те, що урок здебільшого проводився англійською мовою, учні 3-В класу легко та вправно виконували усі завдання, що свідчить про їх гарне володіння англійською мовою, за що треба подякувати Анні Рудцькій-Пожидаєвій.

Олександра та Вероніка вирішили, що намагатимуться впроваджувати такі уроки у практику своєї роботи, бо інтегровані уроки вносять у звичайну структуру шкільної освіти новизну; дозволяють систематизувати знання, створюють сприятливі умови для реалізації особистісно-орієнтованого, розвивального навчання молодших школярів.

Переглянути фрагмент цього уроку можна за посиланням

Переглядів: 51 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »