Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:14

Головна » 2018 » Квітень » 2 » Старшокласники  Бахмутського НВК № 11 обговорили  питання євроатлантичної інтеграції

Із метою виконання «Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» у Бахмутському НВК були проведені заходи, присвячені відносинам України та НАТО.

Під час інформаційних годин учні обговорили та розвіяли поширені в Україні стереотипи щодо НАТО, а саме: «НАТО  була причиною “холодної війни”, «НАТО – це лише військова організація агресивного характеру»,  «сучасний світ НАТО не потребує».

Учні дізналися про процес створення організації, про мету  НАТО
(захищати свободу та безпеку всіх членів Альянсу), про керівні органи НАТО та  військову  складову, вимоги щодо вступу країн до НАТО, основні критерії щодо членства в Альянсі, такі як демократія, ринкова економіка, добросусідство, етнічна безпека, демократичний контроль над збройними силами, можливість сприяння безпеці Альянсу, громадська підтримка НАТО суспільством.

Особлива увага приділялась питанню розвитку особливого партнерства України з НАТО, старшокласники ознайомилися з основоположними документами, що продовжують визначати відносини між Україною та НАТО на сучасному етапі,  Хартією про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору  та Декларацією про доповнення Хартії про особливе партнерство.

Переглядів: 77 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »