Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:28

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Старшокласники Бахмутського НВК № 11 стали учасниками Фестивалю поліцейської та юридичної освіти

Фестиваль поліцейської та юридичної освіти відбувся у будинку культури імені Євгена Мартинова м. Бахмута. Одразу два вищих навчальних заклади МВС презентували свою діяльність старшокласникам Бахмута.

Для гостей працювала виставка озброєння і техніки поліції. Школярі познайомилися з роботою кінолога і його чотирилапою напарницею Джесікою та інспекторів-криміналістів. Проректор Донецького юридичного інституту МВС України Денис Нестеров, який є випускником вишу, розповів гостям про особливості підготовки майбутніх правоохоронців та юристів. Начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС Роман Греков повідомив про правила прийому та умови вступу до університету.

Участь у заході взяли начальник управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Олексій Шевченко, заступник начальника Бахмутського відділу поліції Ігор Кулагін. Поліцейські закликали молодь приєднатися до великої родини поліції Донеччини.

Для однолітків також виступили активісти громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», учні Бахмутського навчально-виховного комплексу №11, та подарували яскравий вокальний номер.

Переглядів: 84 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »