Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:36

Головна » 2017 » Грудень » 20 » Святий щедрий Миколай, йде щороку в рідний край
Святий щедрий Миколай, йде щороку в рідний край

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Бібліотекарі  НВК Інесса Заворотня   та Вероніка Моїсєєва  теж вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій. До Дня Святого Миколая, бібліотекарями були проведені заходи, спрямовані на відродження національних традицій, на роз’яснення духовної цінності свята, виховання потреби в культурному та духовному зростанні. Вони розповіли малятам, як це свято святкують у нас в Україні та інших державах, адже Святого Миколая вважають заступником усіх дітей. Учням було запропоновано зробити святкові чобітки-миколайчики, до яких Святий Миколай потім зможе покласти подаруночки. Святковий настрій доповнила книжкова виставка «Зима прийшла, Миколая Привела». Діти з захопленням переглядали літературу з даної виставки.

Як відомо, «Святий Миколай не обмине жодну хатину, обдарує кожну дитину», тому для дітей з вадами бібліотекарі також провели святковий захід, на якому вони переглянули легенду про Миколая «Різдвяна казка» та самостійно виготовили святкові подарунки.

Яке було диво для бібліотекарів, коли 19 грудня, у День Святого Миколая ці вдячні діти прийшли привітати їх зі святом та подарували бібліотеці плакат, зроблений власноруч. Цей подарунок ще раз нагадав, що День Святого Миколая - священне свято, день коли варто забути про всі невдачі і неприємності , та згадати просту думку про те, що чудеса трапляються скрізь і постійно!

Переглядів: 255 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »