Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:29

Головна » 2020 » Лютий » 25 » Святкуємо День рідної мови
Святкуємо День рідної мови

Усі учасники освітнього процесу Бахмутського НВК № 11 були залучені до участі у різноманітних тематичних заходах, присвячених Дню рідної мови.

Учні закладу у вишиванках та віночках взяли участь у флешмобі «Мова єднання», де всі бажаючі змогли прочитати улюблені вірші. Учителі української літератури НВК Ганна Сорока та Марина Зеленська відмітили високу активність участі у святковому заході.

Яскрава та уквітчана фотозона «Мова калинова», старанно прикрашена учнями 9-Б класу та учителем української мови і літератури Альоною Жуковою-Якубчак, мала успіх та стала найпопулярнішою в цей день. Учні активно ділилися світлинами зі своїх сторінок у Іnstagram.

Світлана Квасникова, учитель мистецтва, разом із учасниками шкільного ансамблю підготували музичні перерви «Співай українською».

Учителі української мови запропонували учням написати Диктант єдності, діти із задоволенням долучилися до цього! Усього було написано близько чотирьохсот тридцяти робіт.

Калейдоскоп учнівської творчості вразив своєю різноманітністю та цікавим поданням матеріалу, тому простір біля кабінетів майорів усіма барвами! Учні 9-Б класу провели вікторину-лотерею «Вивчай-пізнавай», створюючи власний продукт - лепбук! Активність учнів не мала меж, бо стільки було ідей , посмішок та натхнення.

Завершилось свято проведенням челенджу «Мова у моєму серці», який складався із різноманітних віршів, відеозвернень, роздумів педагогів та учнів щодо рідної мови.

Переглядів: 39 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »