Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:37

Головна » 2017 » Квітень » 19 » Свято для вихованців Парасковіївської школи-інтернат
Свято для вихованців Парасковіївської школи-інтернат

На початку квітня лігівці зі своєю креативною творчою програмою про дотримання правил дорожнього руху, відвідали вихованців школи-інтернат м. Часів Яр. Усі діти залишилися у захваті після такої зустрічі. Натхненні результатом свого виступу, юні помічники правоохоронців вирішили не зупинятися на досягнутому.
Співробітники ювенальної превенції старший лейтенант Віталій Микита та майор Дмитро Пономаренко разом із лігівцями завітали до особливих дітей із  Парасковіївської школи-інтернат № 40 з подарунками та цікавими творчими виступами.
Під час захоплюючого шоу вихованці дитячого будинку  щиро раділи кожному виступу нових друзів, які демонстрували цікаві номери. У маленьких глядачів захоплювало подих від танців та пісень, що дарували їм не набагато старші від них майбутні поліцейські. Глядачі також продемонстрували свої вокальні номери, які були теж дуже цікавими.
Після виступу вихованці ніяк не хотіли прощатися з гостями. Багато яскравих емоцій та приємних почуттів залишили після себе юні помічники поліцейських в Парасковіївській школі – інтернат. Натомість лігівці отримали від дітей саморобну ляльку – мотанку на мир, злагоду та здоров’я.
Директор школи-інтернату Олександр Василенко та заступник директора з виховної роботи Ніна Орлова подякували гостям за приємні моменти та за те, що співробітники поліції, незважаючи на свою важку роботу та зайнятість, знаходять час приділити увагу діткам.
Приємною несподіванкою для самих  майбутніх поліцейських стала подяка за свою роботу від наставників - солодощі та теплі слова підтримки. Також лугівці отримали у подарунок відпочинок у мотузковому парку «Лісова казка» від директора НВК Світлани Василенко.
- Ми дійсно Вам дуже вдячні. Ви стали для нас не тільки помічниками, але і справжніми друзями. Не зважаючи на те, що зараз у багатьох з Вас у навчанні відбуваються зміни, бо ви готуєтеся до ЗНО, все ж ніхто з вас не покинув займатися діяльністю, пов’язаною з лігою, – відмітив старший інспектор ювенальної превенції майор поліції Дмитро Пономаренко.

Переглядів: 254 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »