Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:37

Головна » 2019 » Березень » 20 » Свято Героїв доброї волі нескореної Батьківщини у Бахмутському НВК № 11
Свято Героїв доброї волі нескореної Батьківщини у Бахмутському НВК № 11

День українського добровольця - свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року відбувся перший відкритий вогневий бій у Харкові на вулиці Римарській російсько-українського протистояння, в ході якого українські сили відбили штурм проросійських бойовиків.

Тож, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, у Бахмутському НВК № 11 відбулася низка заходів щодо вшанування героїзму та звитяги українських добровольців.

У НВК були проведені бесіди «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця», «Революція гідності та добровольчі формування», «Герої АТО», «Гордість країни», тематичні інформування, уроки мужності «Бійці доброї волі». Школярі переглядали та обговорювали фрагменти фільмів «Революція гідності», «В єдності наша сила!», «Братерство АТО», «Битва за Донецький аеропорт».

Учні НВК, члени громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських » мали честь взяти учать в обласному урочистому заході присвяченому захисникам, які за покликом серця пішли боронити незалежність України. Добровольців під час візиту на Донеччину привітали заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян та заступник Голови Національної поліції Ігор Клименко. 123 добробатівця, які нині несуть службу в складі операції Об’єднаних сил, відзначені нагородами з нагоди Дня українського добровольця. «Бажаю, щоб ваш дух не зламався. Кожен з вас може сказати: «Я ніколи на зраджував свою вітчизну, я ніколи не зраджував свій народ, я - доброволець». У нас є одна велика перемога. У нас є хлопці, які зібралися, взяли зброю, пожертвували всім та не дали ворогу можливості пройти далі. Ворог боїться нас. Кожен з нас - це воїн, і залишиться ним до кінця життя», - звернувся до добровольців Вадим Троян. Заступник Голови Національної поліції Ігор Клименко відзначив, що на початку бойових дій у добробатівців не було ані зброї, ані бронежилетів, ані зарплатні, ані нагород. «Бажаю щоб наша країна пам’ятала своїх героїв і їх подвиг. Пам’ятала тих, хто поклав свої голови, і тих, хто сьогодні служить на благо нашої держави. Серед поліцейських є добровольці, які отримали важкі травми, проте вони живуть, вони служать, і ми їх підтримуємо», - зазначив Ігор Клименко.

оліцейські та військовослужбовці нагороджені відомчими відзнаками «Вогнепальна зброя», нагрудними знаками «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі», а також цінними подарунками і подяками. Добробатівців привітали також заступник командувача операцією Об’єднаних сил Олег Грунтковський, керівники поліції Донецької та Луганської областей Микола Семенишин та Сергій Колесник.

Після заходу лігівці поспілкувалися з заході військовими, які розповіли учням про своє перебування на передовій, поділилися спогадами про тяжкі військові будні та незламність духу українського народу та бойових товаришів. День українського добровольця – це нагадування всім нам, що саме добровольці, стали на захист Батьківщини, захистили незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Низький уклін, Вам, наші захисники!

Переглядів: 124 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »