Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:49

Головна » 2017 » Березень » 23 » Свято краси, жіночності та чарівності у НВК № 11
Свято краси, жіночності та чарівності у НВК № 11

Весна —це пора жінок. Вона така ж гарна, юна, весела та ніжна. Тож у Бахмутському НВК № 11 пройшла конкурсно–розважальна програма «Міс НВК – 2017», в якій взяли  участь найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата 5-10 класів.
Оцінювали конкурсну програму поважне журі у складі директора НВК Світлани Василенко та представників сильної статі шкільного самоврядування,.
Перший  конкурс  - «Візитка» - дав змогу   познайомитися  глядачам  та членам журі із  дівчатами-учасницями.
Свій талант мали можливість продемонструвати  конкурсантки у конкурсі творчої самодіяльності.  Дівчата і танцювали, і співали, і декламували вірші, показали вміння чудово малювати та грати на музичних інструментах.
Ведуча заходу,  заступник директора з ВР Олена Подопригора, провела для дівчат інтелектуальний конкурс та виявила ерудицію учасниць.
Останній етап конкурсу – дефіле  у вечірніх сукнях. Дівчата продемонстрували вишуканий смак в обранні суконь, легкість та неповторність.  Усі учасниці красиві та граціозні, чарівні та розумні, винахідливі та талановиті.
Журі, підвівши підсумки конкурсу, визначило переможців.   Титул «Міс НВК» отримала Яра Мохасін - учениця 8-А класу, «І віце-міс НВК» - Юля Бєлова, учениця10-А класу, «ІІ віце-міс НВК» - Поліна Бєлоус, учениця 9-Б класу,
 «ІІІ віце-міс НВК» - Владислава Сердюкова, учениця 6-Б класу. Також у НВК з’явилися «Міс - чарівність», «Міс- елегантність», «Міс - грація», «Міс - оригінальність», «Міс - грація» ,«Міс глядацьких симпатій», «Міс Юність», «Міс Винахідливість».
    Любі дівчата, будьте завжди впевнені у собі, знайте, що кожна з вас -  найкраща!

Переглядів: 171 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »