Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 02:57

Головна » 2018 » Червень » 13 » Свято найголовнішого державного документу – Конституції України – відзначили вихованці «Усмішки»

28 червня 1996 року о 9:18 ранку після 24 годин безперервної роботи Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.<

Святкування Дня Конституції України  вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

Тому у пришкільному відпочинковому таборі «Усмішка» при Бахмутському НВК  № 11 яскраво провели це свято.

Під час проведення виховного заходу  для вихованців мовного загону пришкільного майданчику «Знайомимося з Конституцією України» діти дізнались, що це державне свято є єдиним, закріпленим в самій Конституції, основному документі України, відповідно до стаття 161.  "День прийняття Конституції України є державним святом - Днем Конституції України", - йдеться тексті основного закону України.

Бібліотекар НВК Інесса Заворотня організувала  у шкільній бібліотеці інтерактивну лекцію та виставку літератури  «Права людини та дитини» до Дня Конституції України. Вихованці табору запам’ятали, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Для молодої держави Основний Закон, прийнятий Верховною Радою України 28 червня 1996 р., став символом консолідації Українського народу в розбудові країни як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової.

Для вихованців 1та 2 загонів вихователі провели конкурс малюнків «Мої права в Конституції України», а для дітей 3-4 загонів учитель художнього мистецтва Валентина Мишинська запропонувала конкурс малюнків на асфальті «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».

Під час проведених заходів учні не  тільки уважно слухали та переглядали інформацію, а були й активними співучасниками розмови. Діти розповідали  про державний прапор та герб, національні символи України та що їм відомо про Конституцію.

Переглядів: 146 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »