Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 09:04

Головна » 2020 » Вересень » 2 » Свято Першого дзвоника - 2020 для першокласників Бахмутського НВК № 11
Свято Першого дзвоника - 2020 для першокласників Бахмутського НВК № 11

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто, селище ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день – перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи.

У цей день свято Першого дзвоника об’єднало учнів, педагогів, батьків, гостей Бахмутського НВК № 11 у дружню шкільну родину. Цього року для 114 першокласників, які переступили поріг НВК, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша перемога на шляху до Країни Знань.

Директор НВК Олена Лавренко привітала усіх першачків, освітян та батьків з чим чудовим та хвилюючим святом.

Усі першокласники отримали подарунки від міського голови Олексія Реви та Бахмутської міської ради.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, тому майбутні випускники закликали першачків берегти школу та своїми успіхами, відмінним навчанням прославляти її. І ще подарували дзвіночки як символ шкільного дзвінка.

Учні, батьки та педагоги НВК під час свята взяли участь у Всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів». У рамках проведення акції батьки замість придбання квітів на День знань передали кошти для учениці НВК Олександри Колесник та малюка Єлисея Зеленського, які потребують негайного лікування.

Вітаємо всіх з чудовим святом знань та бажаємо всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб творити, примножувати, любити!

Переглядів: 107 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2020  »