Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 09:32

Головна » 2018 » Січень » 19 » Свято рідного краю, свято нашої держави
Свято рідного краю, свято нашої держави

Щороку 22 сiчня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу.

Так у Бахмутському НВК № 11, з метою розширити зання учнів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, поглибити знання учнів про історичне минуле нашої держави, прищеплювати любов і повагу до історичних та культурних надбань українського народу, інтерес до минулого, виховувати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу, були проведені уроки історії «Злуки - символ споконвічного прагнення до возз'єднання в єдиній державі», виставку науково-публіцистичної літератури «Українська державність у 1917-1921 р.р.» у кабінеті історії, виховні години у 1-6 класах  «Ти маєш жити - вільна Україно!», «Діти єднають Україну», виховні години  у 7-11-х класах «Славимо свою рідну Україну», «Будуємо економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну». Учні підготували  виставку дитячих малюнків  та плакатів «В єднанні –сила».

Учні дізнались, що протягом багатьох століть розвитку Україна не мала власної державності і єдиної території, що українські землі в різні періоди належали багатьом державам: найбільше Росії, Литві, Речі Посполитій, а потім Польщі, Австро -Угорщині, а згодом Румунії, Чехословаччині, але український народ вистояв у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності.

Також на виховних годинах учні визначились з тим, що єдність є головною умовою сили та незалежності нашої держави, а соборність і свобода були і залишаються наріжними каменями національної ідеї, важливими складовими становлення сучасної України.

Переглядів: 236 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »