Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:14

Головна » 2018 » Травень » 8 » Свято творчості та пісні  для учнів та вчителів Бахмутського  НВК № 11 від військового хору ветеранів та дітей війни «Пам’ять»

Напередодні 9 Травня – Дня Перемоги над фашизмом у Європі – у НВК № 11 відбувся концертний виступ міського військового хору ветеранів та дітей війни «Пам’ять». Годину прекрасного мистецького дійства подарували  учасники колективу «Пам’ять»  під керівництвом Святослава Дев’ятки.

Хоровий колектив, як завжди, продемонстрував найвищу майстерність У його виконанні лунали  пісні воєнного та повоєнного періодів, народні, авторські пісні, які відігравали усім різнобарв’ям української пісні, змушуючи слухача то сумувати, то радіти. У виконанні артистів звучали не лише пісні, а й вірші, присвячені буремним рокам війни.

Працездатність колективу дуже велика, він є взірцем для молоді, активно веде пропаганду воєнної та української пісні, бере участь у тематичних вечорах, заходах, мітингах. Кожен із учасників хору береже й збагачує новими барвами пісню, вшановуючи її своїм душевним виконанням на концертах, які щораз вражають своєю неповторністю.

Кожен виступ глядачі зустрічали шквалом оплесків, а то і вигуками «браво» і проханнями повтору пісні на «біс».

Учні та вчителі були приємно вражені силою духу, патріотизмом та невичерпною любов'ю ветеранів  до нашої Батьківщини та патріотичної пісні.

Злагоджений спів учасників хору не залишили байдужим жодного слухача. Велика любов до музики, закоханість в народну культуру, чистота помислів, щирість виконання, невтомний творчий пошук і широке коло шанувальників − ось так можна охарактеризувати здобутки хору «Пам’ять».

Тож бажаємо колективу подальшого творчого натхнення та високих звершень.

Переглядів: 168 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »