Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:00

Головна » 2018 » Березень » 16 » Свято Весни у  Бахмутському НВК № 11
Свято Весни у  Бахмутському НВК № 11

Весна —це пора жінок. Вона така ж гарна, юна, весела та ніжна.

Тож у Бахмутському НВК № 11 пройшла конкурсно–розважальна програма «Міс НВК – 2018», в якій взяли  участь найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата 5-11 класів.
Оцінювали конкурсну програму поважне журі у складі директора НВК Світлани Василенко та представників сильної статі шкільного самоврядування.

Перший  конкурс  - «Візитка» - дав змогу   познайомитися глядачам  та членам журі із  дівчатами-учасницями.

Свій талант мали можливість продемонструвати  конкурсантки у конкурсі творчої самодіяльності.  Дівчата і танцювали, і співали, і декламували вірші, показали вміння чудово малювати та грати на музичних інструментах.

Ведуча заходу,  заступник директора з ВР Олена Подопригора,  провела для дівчат інтелектуальний конкурс та виявила ерудицію учасниць. Учасниці здивували членів журі своїми кулінарними здібностями та пригостили усіх смаколиками, які виготовили самостійно.

Останній етап конкурсу – дефіле  у вишиванках. Дівчата продемонстрували вишуканий смак в обранні українських нарядів, створили  легкі та неповторні образи.

Усі учасниці - красиві та граціозні, чарівні та розумні, винахідливі та талановиті.

Журі, підвівши підсумки конкурсу, визначило переможців.   Титул «Міс НВК» отримала  Мар’яна Кременчуцька, учениця 10-А класу, «І віце-міс НВК» - Оля Грибач, учениця 11-А класу, «ІІ віце-міс НВК» - Аліна Гмиря, учениця 11-А класу, «ІІІ віце-міс НВК» - Марія Карая, учениця  8-Б класу. Учениця 5-А класу Мілена Сафроненко отримала титул «Міні Міс-НВК 11»

Також у НВК з’явилися «Чарівна україночка», «Міс Чарівність», «Міс Елегантність», «Міс  Грація», «Міс Оригінальність», «Міс глядацьких симпатій», «Міс Романтика». Усі дівчата були нагороджені солодким призами та квітами. Переможниця отримала корону, яку вручила «Міс НВК -2017» .

Переглядів: 103 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »