Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 07:42

Головна » 2020 » Травень » 21 » Свято вишиванки - найяскравіший та найгарніший день!
Свято вишиванки - найяскравіший та найгарніший день!

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день усі українці, йдучи на роботу чи навчання, одягають вишиванки.

У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців...

Всесвітній день вишиванки - день чистої української краси. Які ж ми неповторні в нашій вишиванці!

Так повелося, що завжди, коли нам добре та гарно, ми вдягаємо те, що для нас більше, ніж просто одяг, - наші вишиванки. У них дівчата і жінки ще вродливіші, чоловіки - особливо мужні та стильні, діти - ніби янголята у чудових рукотворних шатах. Учні 11-А класу Бахмутського НВК № 11 разом з класним керівником Світланою Квасниковою під сач виховного заходу дослідили, як наша українська вишиванка крокує світом.

Учні та батьки 2-А класу (класний керівник Олена Задніпровська), 8-А класу (класний керівник Ангеліна Алексєєнко), 6-Г класу (класний керівник Марина Зеленська) також долучилися до Всеукраїнського флешмобу вишиванок «Ми пишаємось тим, що ми українці»

Учні 5-А класу разом із класним керівником Іриною Варкінтін під час дистанційного виховного заходу здійснили віртуальну екскурсію до музею вишиванки. Класний керівник організувала для учнів майстер-клас із виготовлення паперової вишиванки. Учні та батьки 1-Б класу (класний керівник Олександра Гебель) долучилися до фоточеленджу #День вишиванки-2020 Учні 4 -Б класу (учитель Олена Гришко ) та їхні батьки зробили фото та селфі у вишиванках.

Учні 6-Б класу та класний керівник Валерія Ковальова не стали виключенням та взяли участь у фотоконкурсі « День Вишиванки». Учні 1-В класу (класний керівник Ірина Оніщенко) чекали на це свято, готувалися до нього разом із батьками. Діти стали активними учасниками флешмобу “Чарівна краса вишиванки”, продемонстрували власні вишиванки, спробували себе у ролі дизайнерів українського одягу. Традиційно на електронну пошту молодші школярі отримали сертифікати, які засвідчили їх участь у заході.

Під час дистанційного виховного заходу до Дня Вишиванки учні 8-Б класу (класний керівник Марина Чурсіна) мали можли подивитися телевізійну програму на каналі Веселка TV "Вишиванка: код життя". Учні, одягнені у вишиванки, складали в Teams мозаіку из своїх фотографій.

Переглядів: 177 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2020  »