Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:47

Головна » 2020 » Лютий » 14 » Такий знайомий і незнайомий Михайло Лермонтов
Такий знайомий і незнайомий Михайло Лермонтов

Із метою виявлення в учнів інтересу до творчості М.Ю. Лермонтова, долучення їх до читання класики, оволодінню навичками виразного читання та аналізу ліричних творів, умінням самостійно користуватися різними інформаційними джерелами, учителем російської мови та літератури Бахмутського НВК № 11 Наталею Поляковою було проведено урок для учнів 9-В класу «Лермонтов – продовжувач пушкінських традицій у літературі. Теми та мотиви лірики.»

Творчість будь-якого поета неможливо оцінити без знайомства з його біографією, епохою, людьми, які його оточували, тому учні підготували інформацію про невідомі їм до цього часу сторінки життя Лермонтова.

Дев’ятикласники працювали за методом «Інтерактивна стрічка часу», розповідаючи про дитинство та юність поета; за допомогою методу «Інтелект- карта» знайомились з роками перебування поета на Кавказі та написанням його перших творів; досліджували основні теми та мотиви лірики Лермонтова, використовуючи «Хмари слів».

Завершився урок виразним читанням поезії «Белеет парус одинокий….» Русланою Шкурат, яка створила ліричний настрій, допомогла всім уявити, як по неспокійному морю пливе самотній парус.

Переглядів: 38 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »