Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:38

Головна » 2020 » Лютий » 7 » Театральний урок для п’ятикласників Бахмутського НВК № 11
Театральний урок для п’ятикласників Бахмутського НВК № 11

У процесі вивчення англійської мови драматизація зустрічається на кожному кроці: лексика, розмовні форми відпрацьовуються не тільки в монологічному мовленні, й у діалогах. Учні спілкуються англійською мовою на задану тему, нерідко складають свої власні діалоги, й у всіх цих вправах присутній елемент драматизації Тож з метою формування у дітей навичок спілкування іноземною мовою, підвищення інтересу до вивчення англійської мови, виховання активного творчого емоційно-естетичного ставлення до слова через підготовку і постановку вистав для учнів 5-А класу (з поглибленим вивченням іноземних мов) Бахмутського НВК № 11 відбувся урок «Let’s get creative» у рамках Тижня кафедри іноземних мов.

Три групи учнів підготували інсценування та творчі номери. Група під керівництвом вчителя англійської мови Ірини Махник підготували інсценування казки «Попелюшка» Шарля Перо. Група під керівництвом вчителя англійської мови Олени Архангельської підготували інсценування уривку з твору «Блакитний карбункул» Артура Конан Дойла, учні заспівали пісню про різні професії та розіграли улюблену історію з підручника «Family and friends».

Група п’ятикласників під керівництвом вчителя англійської мови Анни Рудцької-Пожидаєвої виступила з інсценуванням уривків із казки «Снігова королева» Ханса Андерсена. Під час підготовки та проведення театралізованих постановок діти занурилися в атмосферу невимушеного спілкування та дружньої обстановки, тим самим підсвідомо прагнучи внести свій внесок у спільну справу, що неможливо без застосування знань і вмінь, отриманих під час занять з іноземної мови. Усі учні отримали сертифікати та солодощі за гарну акторську гру, запал та чудово виконані ролі.

Переглядів: 39 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »