Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:34

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Телеміст поєднав учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських» з різних міст Донеччини

У Донецькій області відбулися загальні збори учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських» он-лайн, під час яких очільник поліції Донецької області Микола Семенишин обговорив з лігівцями плани щодо розширення організації та подальшого розвитку її діяльності. Зокрема молоддю було внесено зміни в статут Ліги, а також обрано нову голову патріотичного руху та її помічників.

Збори проходили в обласному главку поліції Донеччини у форматі відеоконференції. Телеміст поєднав Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Бахмут та Волноваху.

Головний поліцейський області, генерал Микола Семенишин відзначив, що за два роки існування Ліга досягла значних успіхів, і саме завдяки співпраці з активними, патріотично налаштованими підлітками, їх вчителями рівень довіри до поліції виріс вдвічі.

У ході конференції було переобрано голову комітету Ліги та заступників. Головою організації, за яку віддали свої голоси більшість підлітків зі всієї Донеччини, стала Оксана Шиян, заступник директора Мангушської школи №2 та вчителька української мови з 25-річним стажем. Лігівці Бахмута одноголосно підтримали цю кандидатуру.

Бахмутська ланка «Ліги майбутніх поліцейських» на чолі із заступником директора з ВР Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Іриною Махник активно працює протягом 2-х років. Діяльність членів Ліги спрямована на патріотичне виховання, підвищення правової культури, розвиток громадянської активності, профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, формування сучасної індустрії дозвілля молоді.

Запрошуємо всіх, хто бажає змінювати свою країну – школярів, студентів, педагогів - приєднатися до «Ліги майбутніх поліцейських».

Переглядів: 256 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »