Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:10

Головна » 2019 » Січень » 21 » Тільки в єдності наша сила
Тільки в єдності наша сила

Із метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, з нагоди відзначення Дня Соборності України в Бахмутському НВК № 11  організовано та проведено ряд заходів.

Відзначенню цього державного свята були присвячені виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Співаєм славу тій події і тепер», «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Соборність в душах, єдність у серцях», вікторина «Як я знаю Україну?»

Учні прикрасили школу та класні  кімнати тематичними  стіннівками.

Під час святкування діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Щоб підкреслити  значення  свята, учні одягнулися  у вишивані сорочки. На виховних заходах учні утворювали живі ланцюги єднання, створювали нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

Учні 10-11 класів та педагоги НВК також взяли участь у обласному заході «Свято Єднання» до Дня Соборності України за участю губернатора Донецької обласної державної адміністрації О.І. Куця та стали частиною ланцюга єднання.

Переглядів: 162 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »