Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:35

Головна » 2019 » Листопад » 11 » Тиждень енергозбереження та енергоефективності в Бахмутському НВК № 11
Тиждень енергозбереження та енергоефективності в Бахмутському НВК № 11

Із метою формування в учнів свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у Бахмутському НВК № 11 пройшов Тиждень енергозбереження та енергоефективності.

У рамках тижня було проведено ряд заходів, спрямованих на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до енергетичних ресурсів. Заходи під час тижня енергозбереження були спрямовані на те, щоб проінформувати учнів про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію, привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

Учні 3-В класу разом із класним керівником Ольгою Петриченко працювали за книжками "Школа зеленої планети" зі статтею "Економія світла", подивилися та обговорили відео "Збереження тепла та електроенергії у побуті". Класні керівники 5-6 класів під час проведення бесід про збереження тепла у навчальних приміщеннях «Збережи тепло» намагалися звернути увагу учнів на стан навколишнього середовища та ефективне використання енергії. Учні 1-2 класів взяли участь у виставці малюнків «Азбука енергозбереження».

Першокласники за допомогою класного керівника Ірини Оніщенко виготовляли дитячі листівки «Бережіть світло». Старшокласники розробляли проект «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті». Учні намагалися знайти відповідь на питання: як сучасній людині, не погіршуючи рівень комфорту, оптимізувати своє споживання енергії, економлячи при цьому корисні копалини і природні ресурси, що дасть людству процес енергозбереження, які існують способи збереження електроенергії, з чого можна виробляти електроенергію.

Учні зрозуміли, що відсутність розумного підходу до використання енергії дуже швидко приведе до того, що вона стане менш доступною і дорожчою, що, окрім, істотної економії грошей при оплаті енергії, споживаючи енергію ефективно, діти вносять дуже важливий вклад до рішення глобальних проблем екології. Також учні розробили власні поради та способи економії.

Переглядів: 80 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »