Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:30

Головна » 2020 » Лютий » 22 » Тиждень математики – інформаційно-змістовне, веселе і корисне дозвілля
Тиждень математики – інформаційно-змістовне, веселе і корисне дозвілля

Математика сьогодні, як ніколи раніше, відіграє надзвичайно важливу роль у природничо-наукових, технічних і гуманітарних дослідженнях. Для більшості галузей знань вона стала не лише інструментом кількісних розрахунків, а й методом точних умовиводів, засобом чіткого визначення понять і постановки проблем. Без сучасної математики з її довершеним логічним і обчислювальним апаратом неможливим був би прогрес у найрізноманітніших сферах людської діяльності.

Протягом 17-21 лютого в Бахмутському НВК№11 було проведено Тиждень математики, який розпочався з галереї-мерчандайзинг «Математичні кросворди. Логіка та кмітливість», у ході якої учні рекламували значущість цариці наук.

У понеділок 17 лютого відбулося засідання кафедри технічних дисциплін, на якому обговорили тему «Комп’ютерні технології та Інтернет-джерела на сучасному уроці як запорука виховання особистості сучасного соціуму». Педагоги визначили, що основна мета застосування комп’ютерних технологій – активізувати пізнавальну діяльність учнів; посилити самостійність в опануванні знаннями, вміннями і навичками, мотивацію та інтерес до навчання і, тим самим, покращити навчальні досягнення учнів.

У другий день Тижня учні 5-Г та 6-В класів (учитель Тетяна Ніколаєва) складали цікаві історії за допомогою технології «Storytelling», у яких розповідали про необхідність набуття базових навички з математики таких як: логічне мислення, уміння швидко ухвалювати рішення, запам’ятовувати значний обсяг інформації, аргументувати, доводити правильність тверджень тощо, потрібні кожній людині. Учні у нестандартній формі висловлювання стверджували, що отримані навички з математики допоможуть людині розв’язати безліч проблем, пов’язаних із будь-якою сферою діяльності, із реальним життям.

19 лютого пригодницька гра «У пошуках істини» зібрала учнів 10-А і 10-Б класів, які відправилися в подорож зі своїми наставниками Ольгою Кудіною та Іриною Стецюрою. Провести захід їм допомагали учні 11-А класу (у якості журі та спікерів). Учні мандрували у мікс-групах від станції до станції.

Апогеєм Тижня математики став брейн-батл «Математика з зірками». Учні 9-х класів разом із учителями (Іриною Стецюрою, Вікторією Мироновою) зробили спробу уявити математику в особливому, романтичному піднесеному дусі, її своєрідну душу, що злилася з трепетними образами тих, хто нею жив, а також продемонстрували цікаві факти навчання математикою.

Учні 7-х класів, захоплені грою під час квесту «Шукаємо математичні скарби» (учитель Олена Петрачкова), не помітили, що навчаються: пізнають, запам’ятовують нове, розвивають творчу уяву. Квест об'єднав навчання й гру, працю й відпочинок. Із задоволенням розвивали математичні здібності, кмітливість, логічне мислення, зміцнювали пам'ять учні 8-х класів у конкурсі «Математичні гуморески» (учителі Олена Петрачкова, Ольга Кудіна).

Проведення Тижня сприяв розвитку математичної та інформативної культури, зацікавленості учнів у вивченні предмету, дав змогу провести пошуково-активне, інформаційно-змістовне, веселе і корисне дозвілля.

Переглядів: 31 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »