Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 17:28

Головна » 2019 » Грудень » 10 » Тиждень права у Бахмутському НВК № 11 розпочато
Тиждень права у Бахмутському НВК № 11 розпочато

Діти - дзеркало будь-якої держави, її майбутнє. Кожна держава любить дітей і піклується про них. І проявом цього була 44 сесія Генеральної асамблеї ООН. У 1959 році було прийнято Декларацію прав дитини. А в 1989 році всі прогресивні країни світу, у тому числі й Україна, підписали Конвенцію прав дитини.

Тож, із метою формувати в учнів уявлення про Декларацію прав дитини, з'ясувати обов'язки та права дітей, виробляти та коригувати навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопорушень, уміння протистояти негативним впливам, знайомити дітей із правами, що гарантуються законом, сприяти формуванню правового світогляду, системи теоретичних поглядів на права дитини, формувати активну позицію дітей щодо реалізації себе та своїх прав у житті, правову свідомість, розвивати логічне мислення, інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання, виховувати пошану до законів України, вчити користуватися своїми правами в Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів щодо відзначення підписання Декларації прав дитини. Саме цими заходами розпочався Тиждень права у Бахмутському НВК № 11.

Класні керівники на виховних заходах, під час проведення інтерактивних бесід наголосили, що Генеральна Асамблея проголошує мету Декларації прав дитини як забезпечення дітям щасливого дитинства та користування передбаченими нею правами і свободами для їхнього особистого блага та блага суспільства. Ці права мають визнаватися за усіма дітьми без жодних винятків і без розрізнення чи дискримінації за ознаками раси, кольору шкіри, статі, мови, релігійних, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового стану, народження або іншими обставинами, що стосуються самої дитини чи її сім’ї.

Учні під час заходів працювали у группах, готували театралізовані вистави, брали участь у правових мандрівках, брали участь у конкурсі творчих робіт «Права в моєму житті», у вікторині «Виконуємо свої обов’язки», були проведені години спілкування «Великі права маленької дитини».

Переглядів: 55 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »