Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:26

Головна » 2020 » Січень » 18 » Тиждень винахідників в Бахмутському НВК № 11
Тиждень винахідників в Бахмутському НВК № 11

Учні, батьки та педагоги Бахмутського НВК № 11 залучилися до участі у проведенні всеукраїнського «Інженерного тижня», який приурочений до дня народження Сергія Корольова (12 січня), оскільки саме він є найвідомішим українським інженером та основоположником практичної космонавтики.

Організатори заходів мали на меті  перетворити українські школи на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб допомогти вчителям зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу, тому що технології значною мірою впливають на формування нашого світу, через п’ять-десять років сьогоднішні учні будуть обирати професії, частини яких наразі навіть не існує. Оволодіння більшістю з них буде вимагати від майбутніх студентів навичок критичного мислення, комплексного вирішення проблем, креативності, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті. В основі «Інженерних тижнів» лежить концепція STEM-освіти.

Під час інженерного тижня учні НВК за допомогою педагогів та батьків виготовляли штучний снiг, створювали ракети та ланцюжок, проходили квести відкриттів та винаходів, переглядали та обговорювали науково-популярні фільми, знайомилися з видатними вченими, дизайнерами, інженерами, мейкерами.

Для своїх винаходів учні використовували спагеті, паперові склянки, зубочистки, канцелярські гумки, палички для морозива та інші подібні доступні матеріали.

Кожен учень мав можливість  доторкнутися до світу інженерії,  стати дослідниками, зрозуміти навколишній світ, зробити  нові відкриття, побачили як учні можуть взаємодіяти одна з одною, спробували себе в ролі мейкерів та інженерів“.

Активними учасниками інженерного тижня стали учні 1-А класу (класний керівник Валентина Мишинська), 1-Б класу (класний керівник Олександра Гебель), 2-Б класу (класний керівник Катерина  Булла),  2-В класу (класний керівник Любов Голубова), 2-Г класу (класний керівник  Вікторія Кушнір), 3-Б класу (класний керівник Наталя Савченко), 3-В класу (класний керівник Ольга Петриченко),4-А класу (класний керівник Галина Макогон), 4-Б класу (класний керівник Олена Гришко), 4-В класу (класний керівник Ірина Крупка),  4-Г класу (класний керівник Ольга Чернишева), 5-Б класу (класний керівник Марина Заборщікова), 6-А класу (класний керівник Анжеліка Мінасян), 6-Б класу (класний керівник Валерія Ковальова).

Переглядів: 61 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »