Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:06

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Тризуб гуртує
Тризуб гуртує

Наша Україна, як і всі інші незалежні держави світу, має свій герб, прапор, гімн і конституцію. Герб - це відмітний символічний знак держави, міста, дворянського роду або навіть окремої особи, зображений на прапорах, монетах, паперових грошах, документах. А державний герб - це офіційна емблема держави.

Так учні Бахмутського НВК № 11 приєдналися до святкування 100-річчя Тризуба та були залучені до виховних заходів, присвячених шануванню українського тризуба та участі у флеш-мобі «Тризуб гуртує». Було цікаво дізнатися, що наш герб, тризуб, відомий з давніх-прадавніх часів - ще із VII століття, а  вже за часів Київської Русі тризуб вважався знаком влади та спадкоємності традицій української державності та став великокнязівським знаком-гербом і офіційно з'явився на монетах, що карбував Володимир Великий на початку XI століття.

Діти розмірковували над значенням герба України та обговорювали версії  зображення лука зі стрілою; триєдність: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий; якір, на якому тримаються кораблі; хрест; триєдність життя: батько - мати - дитина, котрі символізують силу, мудрість і любов; єднання трьох стихій: земля - вода - повітря.

Учні дізналися, що 25 лютого 1918 року Українська Центральна Рада прийняла Тризуб за герб Української Народної Республіки та,  що автором малюнків-ескізів Великого і Малого гербів УНР став відомий український архітектор, художник Василь Кричевський.

Тризуб - символ, що уособлює національну гордість, непереможність та волю українського народу.

Шануймо Державний Герб України та всі державні символи, що є основою ідеологічного підґрунтя нації!

Переглядів: 77 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »