Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:58

Головна » 2017 » Березень » 23 » «Трофі –тур» у Бахмуті
«Трофі –тур» у Бахмуті

До  Бахмутського НВК № 11 завітали представники ЮНІСЕФ. Учні мали змогу побачити трофеї футбольного клубу ЮНІСЕФ у рамках проведення акції «Трофі –тур». У проведенні масштабної акції задіяно 302 школи України, серед них – 10 навчальних закладів Донецької області.
           Легенда футбольного клубу «Шахтар», а зараз – тренер команди «Шахтар» (Ю-19), Михайло Старостяк, провів тренувальну гру з футболістами шкільної команди хлопців та дівчат 5-6 класів. Саме ця команда візьме участь у футбольних змаганнях серед команд навчальних закладів м. Бахмута.
          Турнір з футболу  серед школярів Донецької області «UNICEF Football Cup» під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)   проводиться з метою залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі; популяризації принципу рівності у спорті серед усіх учасників змагань;утвердження рівного доступу до занять футболу  учнівської молоді різного віку, поглядів, переконань та статі.
          Волонтери Віолетта Регунова та Данило Комм розповіли школярам про діяльність ЮНІСЕФ, розвиток фізичної культури та спорту в Україні;спортивні змагання, конкурси та акції, у яких можна взяти участь усім бажаючим.
          Наприкінці зустрічі відбулася автограф-сесія Михайла Старостяка, фотографування зі спортивними трофеями.  Сподіваємось, що участь у  турнірі з футболу  серед школярів Донецької області «UNICEF Football Cup»  допоможе залучити учнівську молодь до систематичних занять фізичною культурою та спортом, сприятиме соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області.

Переглядів: 185 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »